A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Корисні поради від спеціалістів

Профілактика злоякісних новоутворень

 Інформаційна кампанія стосовно інформування населення щодо переваг здорового способу життя, важливості проведення діагностики та профілактики злоякісних новоутворень тощо

11:07 15.04.2024

До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, головна мета якого – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД.

10:58 29.11.2023

Національний портал з імунізації vaccine.org.ua

Вакцинація населення України – це питання національної безпеки. Тому важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації надання цієї медичної послуги.

09:38 14.11.2023

Опитувальник щодо покращання процесу вакцинації

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, на сьогодні в країні існує високий ризик спалаху кору. З огляду на це, з липня 2023 року в Україні триває загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої» вакцинації проти кору дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи з інших обставин/причин пропустили обов’язкові планові щеплення, визначені національним законодавством.

09:56 25.09.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень