A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Прийом громадян

Згідно статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

        Закон України «Про звернення громадян»

Прийом громадян здійснюється начальником Управління та керівниками структурних підрозділів.

Посада

День тижня

Час

Начальник соціально-гуманітарного управління

Середа

13:00-17:00

Заступник начальника- управління- начальник відділу освіти

Вівторок

Четвер

8:00-12:00

13:00 – 16:00

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Середа

П’ятниця

8:00-12:00

Начальник відділу соціального захисту населення

Середа

П’ятниця

8:00-12:00

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про звернення громадян" під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Пропозиція (зауваження) – звернення громадян ,де висловлюється порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування ,депутатів усіх рівнів ,посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за собою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями, рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

Для отримання офіційної відповіді на звернення громадянин може:

045 61 5-15-48

09701, м. Богуслав,

вул. Шевченка, 40,

Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Кервник                    Оксана ПОЛІЩУК

sgu_boguslavmr@ukr.net

В електронному зверненні обов`язково має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон, суть порушеного питання,  дата

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень