A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

ЗНО/НМТ/ДПА/Майбутньому абітурієнту

Зовнішнє незалежне оцінювання - іспити для вступу до вищих закладів освіти в Україні.

Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти.

Мета зовнішнього незалежного оцінювання: підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової та повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації та як результати вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти у співпраці з місцевими органами управління освітою, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, навчальними закладами.

На Київщині координація роботи учасників процесу зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється через Київський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Відповідальна особа за проведення зовнішнього оцінювання та мультипредметного тесту в окрузіДухан Ольга Іванівна.

Контактний телефон – 04561 5-15-48

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень