A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Реєстрація колдоговорів

Колективний договір — угода, яка укладається між власником або уповноваженим ним органом (особою), з однієї сторони, і первинною профспілковою організацією, які діють відповідно до своїх статутів, а у разі їх відсутності – представниками, вільно обраними на загальних зборах найманих працівників або уповноважених ними органів, з другої сторони, з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників, власників та уповноважених ними органів.

Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємства, установи, організації в межах компетенції цих підрозділів.

Закон України "Про колективні договори і угоди" 

Повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них в Богуславській територіальній громаді здійснює відділ соціального захисту населення соціально- гуманітарного управління. 

Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна за адресою: м. Богуслав, вул. Шевченка, 40 (1 поверх, кабінет 1).

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень