A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Обдаровані

Робота з обдарованими учнями є одним з головних напрямків діяльності сучасної школи. Завдання школи полягає в тому, щоб вчасно побачити, підтримати й розвинути здібності дитини. І тому дуже важливо саме в школі виявити тих, хто цікавиться різними галузями науки, допомогти їм втілити в життя їх плани та мрії, вивести на шлях пошуку, створити умови для розкриття природних обдарувань. Саме для цього одним з пріоритетних напрямків по роботі з обдарованою молоддю, що проводяться в закладах освіти району є предметні олімпіади, конкурси, турніри та науково-дослідницька діяльність, які допомагають обдарованій дитині усвідомити приналежність до певної галузі науки, визначитися у подальшій діяльності.

З метою пошуку обдарованої молоді, створення умов для всебічного розвитку та розкриття їхнього інтелектуального та творчого потенціалу, стимулювання творчого самовдосконалення обдарованих дітей, сприяння їхній самореалізації в сучасному суспільстві на території громади діє ПРОГРАМА підтримки творчих та обдарованих дітей освітніх закладів Богуславської ОТГ на 2024-2026 роки.

Відповідно до даної програми та рішення сесії Богуславської міської ради учні, які мають успішні показники у Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,  конкурсах та турнірах різних рівнів, отримують стипендію міського голови та депутатів Богуславської міської ради 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень