A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Новини

День Соборності України

Щороку в ЗЗСО проходять урочисті заходи з нагоди Державного свята День Соборності України, що відзначають 22 січня. Під час заходів діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України. Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

15:03 21.01.2022

Припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» для ВПО

Відділ соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради надає інформацію для внутрішньо переміщених осіб щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

13:50 21.01.2022

Проведено перерахунок призначеної житлової субсидії

У зв’язку зі скасуванням у Київській області з 23 грудня 2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та відповідно до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 247 «Про особливості надання житлової субсидії» розрахунок житлової субсидії з січня 2022 року проводяться без збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово- комунальних послуг.

13:07 21.01.2022

22 січня - День Соборності України.

22 січня в Україні відзначають День соборності. У цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

09:38 19.01.2022

Підприємства, установи та організації, що здійснюють господарську діяльність мають прозвітуватися про заборгованість із заробітної плати

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля від 31.08.2021 №38421/1/1-21 Міністерством економіки України (далі - Мінекономіки) спільно з Державною службою України з питань праці створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях.

10:16 05.01.2022

Новорічні ранки в закладах освіти

Новий рік —чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, оскільки знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Отож, напередодні новорічних свят вихованці та учні освітніх закладів поринули в феєрію новорічних свят.

09:22 31.12.2021

Всеукраїнська виставка-конкурс "Українська традиційна іграшка руками дитини"

У місті Тернопіль з 13 грудня по 17 грудня 2021 року відбулася Всеукраїнська виставка-конкурс "Українська традиційна іграшка руками дитини", організована КЗ ТМР "Школа народних ремесел" та   Тернопільським осередком спілки майстрів народного мистецтва України. Від КЗ "Богуславська школа мистецтв" участь взяли четверо учнів художнього відділу класу "Гончарство" і сьогодні під новорічну ялиночку приїхали офіційні результати конкурсу і подарунки від організаторів і спонсорів конкурсу. 

08:21 31.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень