A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Інформація для абітурієнтів

Побудова кар’єри в атомно-енергетичній галузі

 Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» пропонує профорієнтаційну інформацію для учнів 9-11 класів щодо  можливості побудови кар’єри в атомно-енергетичній галузі 

14:57 27.09.2023

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує абітурієнтів на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека»

Університет пропонує найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки. Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента. Студенти отримають не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки. Безкоштовне практично орієнтоване навчання, державне забезпечення (проживання, харчування, формений одяг), можливості самовдосконалення у спорті й науковій діяльності, а також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання - це лише маленька частина переваг, що надає Харківський національний університет внутрішніх справ.

11:43 20.07.2023

Навчання за спеціальностями: Комп'ютерні науки; Телекомунікації та радіотехніка

 Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу в ЗСУ.

11:37 16.03.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень