A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Конкурси

У відповідності до плану роботи відділу освіти з обдарованими дітьми проводяться:

конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка,  та ін.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Міжнаро́дний ко́нкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка - спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, рідних мов і літератур, виховання у молодого покоління любові до мов Українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» - мета конкурсу,  популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій. тощо.

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

2023-2024 н.р.

5 КЛАС 6 КЛАС 7 КЛАС 8 КЛАС 9 КЛАС 10 КЛАС 11 КЛАС
Про підсумки проведення ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т. Шевченка у 2023/2024 навчальному році

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

2023-2024 н.р.

3 КЛАС 4 КЛАС 5 КЛАС 6 КЛАС 7 КЛАС 8 КЛАС 9 КЛАС 10 КЛАС 11 КЛАС
Про результати проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

2023-2024 н.р.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

2023-2024 н.р.

Відділення інженерії, інформаційних техноллогій Відділення математики, фізики та астрономії  Відділення філології Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавста. Філології Відділення хімії, біології, екології та аграрних наук, наук про землю Відділення історії, філослофії та суспільствознавства 
Про результати  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України в 2023/2024 н.р.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень