A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Дата: 07.03.2023 15:41
Кількість переглядів: 64

Держкомтелерадіо з 01 березня до 01 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі 10 тисяч гривень у кожній номінації за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо у таких номінаціях:

  • за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • за кращий твір у телевізійній сфері;
  • за кращий твір у радіомовній сфері;
  • за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка  у галузі інформаційної діяльності одна і та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua

Поштова адреса подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо (з позначкою «На здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності»)

Телефони для довідок: (044) 278-86-96, 279-51-56.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень