A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Освітянська звитяга Київщини

Дата: 29.09.2022 15:30
Кількість переглядів: 125

28 вересня 2022 року в місті Бровари відбулося обласне свято з нагоди Дня працівників освіти, яке цього року проходило під гаслом «Освітянська звитяга Київщини».

Під час урочистостей найкращих освітян області було відзначено почесними грамотами та подяками, зокрема: подяками Прем’єр міністра України,  начальника Київської обласної військової адміністрації,  грамотами Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти у науки Київської обласної державної адміністрації.

Кращих серед кращих педагогічних працівників удостоєно обласної премії за особливі заслуги в галузі освіти «Освітянська звитяга Київщини». Дана премія заснована Київською обласною державною адміністрацією для відзначення працівників системи освіти за їх вагомі професійні досягнення та реалізацію державної політики в галузі освіти.

Дуже приємно, що серед найкращих є і вчитель фізики ОЗО Богуславський академічний ліцей №1 Володимир Сиротенко, який завдяки своїй наполегливій праці підготував переможців ІІ обласного етапу та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України в секціях «Експериментальна фізика» та «Електроніка та приладобудування».

Вітаємо Володимира Миколайовича із нагородою, з гідним визнанням його праці і бажаємо здібних учнів та подальших освітніх успіхів!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень