A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Підведено підсумки конкурсу «Космічні фантазії»

Дата: 27.01.2022 14:39
Кількість переглядів: 69

 Учні ЗЗСО та ЦДЮТ Богуславської ТГ взяли активну участь в територіальному етапі обласної Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». На конкурс подали 56 робіт: Богуславський академічний ліцей № 1, Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», Вільховецька гімназія, Дибинецька гімназія, Ісайківська гімназія, Киданівська філія Богуславського академічного ліцею № 1, Мисайлівська гімназія, Тептіївська філія Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», Хохітвянська гімназія, Саварська гімназія, Шупиківська філія Богуславського ліцею № 2 та Богуславський ЦДЮТ.

Враховуючи висновки журі переможцями конкурсу стали:

в номінації «Образотворче мистецтво» І вікова категорія

Живопис

ІІ місце – Ткаченко Роман, учень 5 класу Вільховецької гімназії, за роботу «Космос – це стихія…», керівник Мельник О.П.

ІІІ місце – Шевчук Ірина, учениця 4-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Космос», керівник Матійко В.В.

Графіка

ІІІ місце  Зубрицька Каріна, учениця 6 класу Тептіївської філії Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Космічні прибульці», керівник Сокальський О.Л.

в номінації «Образотворче мистецтво» ІІ вікова категорія

Живопис

І місце  Глущак Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Музей космічних зірок», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце – Налпенко Тетяна, учениця 8 класу Дибинецької гімназії, за роботу «Космічна подорож», керівник Назаренко О.І.

ІІІ місце розділили – Царенко Альона, учениця 8 класу Тептіївської філії Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Космічний політ Повернення», керівник Сокальський О.Л. та Андрікевич Анна, учениця 10 класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», керівник Феокрітова Л.В.

Графіка

І місце розділили – Пасічний Ілля, учень 7-Б класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Всесвіт надихає», керівник Лісова Л.П. та Онищенко Аліна, учениця 8-В класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Космічна кішка», керівник Остапенко В.О.

ІІ місце  Погребна Даша, учениця 8 класу Шупиківської філії Богуславського ліцею № 2, за роботу «Вибух сучасності», керівник Добровольська Ю.В.

в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

І вікова категорія

І місце розділили  Малімон Ігор, вихованець гуртка «Гончарик», за роботу «Ейва», керівник Спасьонова Я.С., Куксенко Володимир, учень 2-Б класу, Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Політ гуманоїда на астероїді», керівник Коренюк С.А. та Щербакова Марина, учениця 4 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Таємничі міжзоряні прибульці», керівник Маценко Є.В.

ІІ місце розділили – Погрібняк Тимур, учень 3-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Аполон-11», керівник Глембоцька О.В., Колганова Владислава, учениця 3 класу Ісайківської гімназії, за роботу «Принцеса зірок», керівник Мартиненко Н.В., Василенко Ярослава, учениця Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Космічний простір», керівник Попова І.А.

ІІІ місце розділили – Овчар Марина, учениця 6 класу Ісайківської гімназії, за роботу «Маленький космос», керівник Тернова О.В., Бондаренко Віра, учениця 5-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Галактична спіраль», керівник Запоріжська К.А. та Волошаненко Катерина, учениця 1-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Космічна зустріч», керівник Левченко Л.

ІІ вікова категорія

І місце розділили  Баченко Єсфірь, вихованка гуртка «Гончарик» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Космічна подорож», керівник Спасьонова Я.С. та Щербакова Юлія, учениця 4 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Прибулець з планети драконів», керівник Кобеляцька О.І.

ІІ місце  Левченко Інна, учениця 7 класу Шупиківської філії Богуславського ліцею № 2, за роботу «Монстр доброти», керівник Добровольська Ю.В.

ІІІ місце – Стецишина Альона, учениця 9-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Парад планет», керівник Ляшенко К.В.

«Настільна гра»

І місце  Харченко Євгенія, учениця 9 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Подорож космосом», керівник Колісник Ю.К.

в номінації «Література та журналістика»

«Оповідання»

І місце – Зарецька Марія, учениця 5-Б класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Космічний сон Михайлика», керівник Лук’янченко О.Ю.

«Вірш»

І місце – Тар’янова Валерія, учениця 5 класу Саварської гімназії, за роботу «Зоряні мандри», керівник Назарова І.П.

ІІ місце – Василенко Ярослава, учениця 2-А класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Всесвіт», керівник Попова І.А.

в номінації «Комп’ютерна графіка»

І місце – Демченко Артем, учень 3 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Гість з іншої планети», керівник Демченко С.В.

ІІ місце – Манзюра Владислав, учень 5 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Сонячна система», керівник Степанова О.П.

в номінації «Музичне мистецтво»

І місце – Тиха Аліна, учениця 8 класу Богуславського НВО «Ліцей №3-МАН», за роботу «Бережіть планету!», керівник Савченко К.В.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень