A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» для ВПО

Дата: 21.01.2022 13:50
Кількість переглядів: 112

Відділ соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради надає інформацію для внутрішньо переміщених осіб щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

Внутрішньо переміщеним особам АТ «Державний ощадний банк України» востаннє дозволив до 1 квітня 2022 року використання платіжних карток, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року). Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб, які обслуговуються за тарифним пакетом "Мій рахунок", термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть заблоковані до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток внутрішньо переміщеним особам, термін дії яких закінчився під час карантина (до 31.03.2021 року).

Ощадний банк нагадує, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані банком, як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації. Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Отже Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки потрібно звернутись до обслуговуючого відділення або до контакт-центру Банку за номером телефону:0-800-210-800.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень