A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Визначено переможців територіального етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво»

Дата: 27.12.2021 08:14
Кількість переглядів: 26

В листопаді-грудні 2021 року з метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, розвитку інтелектуального потенціалу дітей та учнівської молоді проходив територіальний етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». 

В номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» на конкурс подали 40 робіт 9 навчальних закладів громади: ОЗО Богуславський академічний ліцей № 1, ОЗО Богуславський ліцей № 2, ОЗО Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», Вільховецька гімназія, Дибинецька гімназія, Ісайківська гімназія, Саварська гімназія ім. А.М. Люльки, Хохітвянська гімназія та Богуславський центр дитячої та юнацької творчості.

За підведеними підсумками Конкурсу переможцями стали:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце розділили – Ткалич Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Святе…», керівник Ткалич Л.В., Школьна Анна, учениця 7-Б класу ОЗО Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Приїжджайте до нас в Україну, тут завжди вас зустрінуть гостинно!», керівник Феокрітова Л.В. та Мельник Вікторія, учениця 7 класу Саварської гімназії ім. А.М. Люльки, за роботу «В єднанні сила, брате, щоб в Україні миру стати!», керівник Добровольська Д.В.

ІІ місце розділили – Коломієць Оксана, учениця 9 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Погляд в майбутнє», керівник Колісник Ю.К., Глущак Аліна, учениця 9 класу ОЗО Богуславського ліцею № 2, за роботу «Соборна моя Україно, наглядаю за тобою я і нині», керівник Покропивна І.М. та Ярова Анастасія, учениця 9 класу ОЗО Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Україні – моя ненька…», керівник Давиденко-Нагорна Н.С.

ІІІ місце розділили – Губень Аріна, учениця Дибинецької гімназії, за роботу «Сонячна країна – наша Україна», керівник Назаренко О.І., Коломієць Іванна, учениця Вільховецької гімназії, за роботу «Село на нашій Україні – неначе писанка, село» та Шумивода Дар’я, учениця 6 класу Ісайківської гімназії, за роботу «Наша душа, наша пісня…», керівник Тернова О.В.

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце розділили – Баченко Єсфірь Сергіївна, вихованка гуртка «Гончарик» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Плавай, плавай лебідонько, по синьому морю, рости, рости тополенько, все в гору та вгору!», керівник Спасьонова Я.С., Шапран Ангеліна, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Квітни, моя нездоланна. Цвітом соняхів, неба блакиттю..», керівник Репетій В.П. та Кубарська Мілана, учениця ОЗО Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Лети, моя голубко», керівник Давиденко-Нагорна Н.С.

ІІ місце розділили – Чередніченко Анна, учениця ОЗО Богуславського ліцею № 2, за роботу «До тебе, Україно, наша бездольная мати…», керівник Покропивна І.М. та Демчук Марія, учениця ОЗО Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Голубка миру», керівник Хижняк Н.В.

ІІІ місце – Даниленко Мар’яна, учениця 8-Б класу ОЗО Богуславського ліцею № 2, за роботу «Наша дума, наша пісня…», керівник Запоріжська К.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень