A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Звіт за 20-26 вересня

Дата: 27.09.2021 11:39
Кількість переглядів: 130

 Протягом 20-26 вересня 2021 року, соціально-гуманітарним управлінням ВК БМР та структурними підрозділами було здійснено наступні заходи:

начальником управління видано 7 нормативно-правовий актів;

на особистому прийомі була 1 особа;

спеціалістами управління опрацьовано 43 листа вхідної документації, підготовлено та надано 25 відповідей  на листи, надіслано статистичну звітність до департаментів;

підписано 8 договорів та укладено 1 додаткову угоду.

 

23 вересня начальник управління та спеціаліст відділу культури взяла участь у засіданні виконавчого комітету Богуславської міської ради, під час якого розглядалися наступні питання:

 • про підготовку комунальних підприємств громади до осінньо-зимового періоду, зокрема закладів освіти.
 • затвердження Коефіцієнтів застосування норм харчування у раціоні учасників спортивних заходів і суми коштів на харчування, що проводяться за участю спортсменів та команд Богуславської територіальної громади;
 • затвердження «Положення про порядок оплати та надання пільг за навчання в КЗ «Богуславська школа мистецтв»;
 • про порушення питання про присвоєння звання «Заслужений працівник культури України» для двох викладачів КЗ «Богуславська школа мистецтв».

Протягом тижня начальником відділу культури, молоді та спорту проведено одне засідання оргкомітету та одну виробничу нараду під час яких було обговорено програму до Всесвітнього Дня туризму в Україні, святкування якого цього року відбудеться на районному рівні у нашому місті 25 вересня. У заході будуть задіяні працівники відділу та комунальних закладів культури.

Розроблений загальний план заходів комунальних закладів культури та спорту на наступний тиждень.

 

У звітний період начальник відділу освіти взяла участь у:

22 вересня - засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської територіальної громади.

23 вересня - засіданні робочої групи по Стратегії розвитку Богуславської громади.

24 вересня, у рамках Всеукраїнського проєкту щодо реалізації реформи шкільного харчування, відбулася нарада-семінар щодо впровадження та застосування систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти Богуславської ТГ. Захід проведено за участю керівників закладів освіти, відповідальних осіб за харчування, надавача послуг з харчування та представників Держпродспоживслужби.

Також, 24 вересня проведено робочу нараду з керівниками закладів освіти щодо забезпечення якісного та безпечного освітнього процесу та стан вакцинації працівників закладів освіти.

Заходи, які відбуваються в підпорядкованих закладах культури та освіти висвітлюються на офіційному сайті управління.

 

Відділом соціального захисту населення протягом тижня  було прийнято та опрацьовано:

 • 25 заяв з необхідними документами для призначення різних видів державних допомог та сформовані електронні справи;
 •  9 заяв з необхідними документами для призначення пільг на житлово – комунальні послуги та сформовані електронні справи;
 •  14 заяв з необхідними документами для призначення житлової субсидії та сформовані електронні справи;
 •  89 довідок про склад зареєстрованих для автоматичного перерахунку субсидії на житлово- комунальні послуги;
 • 17 заяв на оздоровлення від осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 1 заява на оздоровлення сім’ї ветерана війни, 1 заява на оздоровлення учасника АТО;
 • 1 заяву на матеріальну допомогу з державного бюджету  по Постанові КМУ №256 від 12.04.2017 року;
 •  3 заяви на забезпечення технічними засобами реабілітації та захищеними засобами зв’язку передані до Фонду інвалідів;
 • 1 заяву на видачу посвідчення дитині з інвалідністю;
 • 1 заяву про надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг, по якій зроблено запит до ЦПМСД та до Богуславського відділу УСЗН Обухівської РДА.

Усі справи передані до Богуславського відділу УСЗН Обухівської РДА для подальшого опрацювання.

Проведено 2 обстеження та складено акт: на матеріальну допомогу з обласного бюджету по програмі Турбота; на предмет спільного проживання заявника та особи, яка потребує догляду для призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі.

Здійснено обробку списків боржників фізичних осіб– підприємців по сплаті єдиного соціального внеску для підготовки проведення засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень