A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Впровадження Європейських стандартів у навчання англійської мови

Дата: 26.04.2024 11:05
Кількість переглядів: 20

Використання цифрових застосунків та онлайн-контенту у навчанні мов – це актуальна тема, що привертає увагу багатьох учителів та не лише підвищують мотивацію до вивчення мови, а й забезпечують учням необхідний досвід використання мови та вдосконалюють набуті навички.

25 квітня 2024 року на базі Саварської гімназії відбувся майстер-клас вчителя іноземної мови Вікторії Володимирівни Зорі з теми: «Впровадження Європейських стандартів у навчання англійської мови», на якому учасники продовжували знайомитись із сучасними технологіями навчання іноземної мови на засадах компетентнісного навчання і новими тенденціями формування іншомовної комунікативної компетентності учнів на уроці англійської мови з урахуванням найкращих Європейських практик.

На засіданні було висвітлено питання у формі практичного заняття з вчителями: «Виклики та перспективи модернізації іншомовної освіти», а також до обговорення проблеми активно долучилися педагоги громади, а саме К.Ляшенко, вчитель Богуславського ліцею №2, І.Горовенко, вчитель Ісайківської гімназії.

Учасники засідання не лише поповнили свій досвід теоретичними знаннями про принципи функціонування загальноєвропейської системи освіти, а й практично долучилися до створення навчального контенту по чотирьох напрямках: презентації, зворотній зв'язок, онлайн опитування, інтерактивні вправи. 

Педагоги вирішили продовжувати працювати над пошуком ефективних шляхів оптимізації освітнього процесу шляхом цифровізації.

Спеціаліст 1 категорії

Людмила ВАСИЛЕНКО


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень