A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Основна сесія

Зовнішнє незалежне оцінювання забезпечує право осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання  результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку.

Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюють рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання, яку використовують як оцінку за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти та для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти.

Результати з певного навчального предмета визначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів – для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів – для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Нормативні документи:

Накази МОН

від 05.05.2021 №498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Графік проведення  ЗНО-2021

реєстрація - 01.02.2021-05.03.2021          дати проведення 21.05.2021-15.06.2021

Дата проведенн  Предмет 
21 травня хімія 
24 травня іспанська, німецька, французька,англійська мова 
28 травня  математика+математика (завдання рівня стандарту)*
01 червня  українська мова + українська мова і література
04 червня  історія України
07 червня  фізика 
10 червня  біологія 
15 червня  географія 

Наказ соціально-гуманітарного управління ВК БМР від 30 квітня 2021 року №44 "Про створення пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в ЗЗСО Богуславської міської ради у 2021 році"

РЕЄСТРАЦІЮ УЧАСНИКІВ ЗНО-2022 ПОДОВЖЕНО ДО 9 КВІТНЯ

28 лютого 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення зміни до Календарного плану проведення та організації Зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Відтепер реєстрація учасників ЗНО-2022 триватиме до 9 квітня.

15:20 21.03.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень