A A A K K K
людям з порушенням зору
Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Новини

Результати опитування батьків вихованців закладів дошкільної освіти

 З метою  визначення форми освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, який на період воєнного стану визначено як опорний, відділом освіти соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради було проведено онлайн-опитування батьків, яке тривало з 05 по 08 серпня 2022 року.

16:40 08.08.2022

Результати проведеного опитування серед батьків

З метою визначення форми навчання в закладах освіти Богуславської міської територіальної громади з 1 вересня 2022 року відділом освіти соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради було розроблено опитування для батьків, діти яких відвідують заклади загальної середньої освіти Богуславщини, які відповідно до висновку комісії було визначено як найпростіше укриття та, як об’єкт обмежено готовий, що захищає від стрілецької зброї, уламків боєприпасів внаслідок бойових дій.

08:39 04.08.2022

День Української Державності

Нове свято, яке сприятиме утвердженню наступності тисячолітньої історії Української держави, в Богуславській громаді розпочалося урочистим мітингом. Захід, у якому взяли участь: міський голова Віталій Хоменко, депутат Київської обласної ради Арташес Татоян, представники соціально-гуманітарного управління та громадськість, розпочався покладанням квітів до погруддя Великого Кобзаря та пам’ятного знака героям, загиблим у російсько-українській війні. Живі квіти до пам’ятних знаків лягали під декламування патріотичного вірша Павла Тичини «Я утверждаюсь», в якому чітко замальовується характер і стійкість українського народу.

11:26 29.07.2022

Робоча нарада керівників закладів освіти

27 липня 2022 року під головуванням начальника соціально-гуманітарного управління ВК БМР Оксани Поліщук та начальника відділу освіти Ольги Духан відбулася нарада керівників закладів освіти Богуславської міської ради. У роботі наради взяв участь міський голова Віталій Хоменко.

14:08 27.07.2022

Порядок проведення масових заходів на території Київської області в умовах воєнного стану

Оперативний штаб Ради оборони Київської області затвердив “Порядок проведення масових заходів на території Київської області в умовах воєнного стану”, де визначені всі умови.

13:24 13.07.2022

Маскувальні сітки для захисників з Богуславщини

Понеділок… За вікном — похмуро та дощить, а у фойє міської філії Базового комунального клубного закладу "Будинок культури" Богуславської міської ради протягом дня було «спекотливо» й гамірно. Тут наші невтомні майстрині продовжують свою кропітку й непросту роботу над в’язанням 137-ої маскувальної сітки та «ювелірять» над виготовленням «кікімор». Замовлень на маскувальні засоби надходить багато, тому й сьогодні працівники БККЗ «Будинок культури» та КЗ «Публічна бібліотека» викроїли вільну годину, аби підтримати наших чарівних волонтерок і внести свою лепту в добру справу. До речі, готові маскувальні сітки сьогодні вже забрали й відправлять на передову. Відправлять туди, де воюють наші із вами земляки, захисники із Богуславщини.

15:06 12.07.2022

Міжрегіональний художній конкурс дитячого малюнку

З 01 по 28 червня 2022 року тривав міжрегіональний художній конкурс дитячого малюнку "Children's anti-war cartoon" у м. Чернігів, в якому взяли участь учні художнього відділу комунального закладу “Богуславська школа мистецтв» Богуславської міської ради.

10:49 05.07.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень